Mamy najlepszy system na przejścia dla pieszych

XXI edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” przyniosła firmie VB Traffic nagrodę w kategorii najlepszy produkt za System na przejście dla pieszych  „Starwalker”.

Jarosław Zubiel
Jarosław Zubiel z Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą

Uroczysta gala odbyła się 14 grudnia 2022 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce.

– Nasz innowacyjny system dedykowany na przejścia dla pieszych jest kompletnym zestawem elementów, które tworzą absolutnie bezpieczny bufor. Jest to innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie, które zarządcy dróg, w całości mogą nabyć u nas. – podsumował dyrektor, współwłaściciel VB Traffic Jarosław Zubiel.

– Starwalker gwarantuje komfort pieszych, gdzie są oni dobrze widoczni dla kierowców, dzięki znakom D-6 z podświetleniem. Progi wyspowe przed pasami spowalniają do minimum pojazdy, a azyle ze znakami U-5b tworzą bezpieczne miejsca dla pieszych. – dodaje współwłaściciel VB Traffic Jarosław Pogoda.

Docenienie całego systemu, nagrodą w kategorii Najlepszy Produkt jest podkreśleniem powstania w podkarpackiej firmie modelowo bezpiecznego przejścia dla pieszych.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza jest to nagroda wręczana laureatom konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W konkursie udział wzięły firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego przynajmniej dwa lata bez względu na ich wielkość czy formę prawną. Dodatkowym wydarzeniem odbywającym się w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego będzie prezentacja produktów na targach spożywczych „Smaczne bo Podkarpackie”