Van Berde w nowym miejscu

Firma Van Berde Sp. z o.o. Sp. k., na początku 2018 roku zmieniła swoją siedzibę. Wybudowana w Tuszowie Narodowym firma składa się z części biurowej i magazynu, o łącznej powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych.

Do tej pory Van Berde znajdowało się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu. Nowa siedziba firmy powstała na terenach inwestycyjnych w Tuszowie Narodowym, kilka kilometrów od Mielca, przy drodze nr 985 (obwodnica).

Wybudowana siedziba daje wiele nowych możliwości, powstaje tu m.in. centrum badawczo rozwojowe, w którym będą udoskonalane obecne produkty ale także projektowane i badane nowe akcesoria.

W skład grupy Van Berde wchodzą firmy z Polski, Litwy, Łotwy i Chorwacji, tworząc markę znaną w Europie i na świecie, zajmującą się importem, produkcją oraz hurtową sprzedażą elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W asortymencie Van Berde znajdują się lampy, sygnalizacja ostrzegawcza, znaki, bariery, podstawy do znaków, progi zwalniające, elementy odblaskowe oraz cała seria produktów, które poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Hasłem przewodnim firmy jest ciągły rozwój, dzięki czemu powstają coraz to nowsze grupy produktów, a wszystko to z myślą o kreowaniu nowych standardów bezpieczeństwa na europejskich drogach.