Dynamiczny rozwój firmy

Nasza firma VAN BERDE, znalazła się w gronie laureatów najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw docenionych w rankingu GAZELE BIZNESU 2017.

Uroczysta gala podczas, której wręczono właścicielom firmy to wyróżnienie odbyła się 28 lutego w Krakowie. Van Berde znalazło się w złotej setce firm z Podkarpacia, a wyróżnienie odebrali właściciele spółki Jarosław Zubiel i Jarosław Pogoda.

Ranking odbył się po raz osiemnasty, a organizuje go magazyn Puls Biznes.

Kryteria rankingu jakie musiała spełniać firma oceniana to: rozpoczęcie działalności przed 2014 r. i prowadzenie jej nieprzerwanie do dziś. W roku bazowym 2014, firma osiągnęła przychody ze sprzedaży między 3 a 200 mln zł. W latach 2014-2016 z roku na rok przedsiębiorstwo musiało notować wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie zanotowało straty.

– Trzeba podkreślić, że znalezienie się na liście najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce to nie tylko prestiż, ale też jasny sygnał dla partnerów biznesowych, że firma ciągle się rozwija. To świetna rekomendacja mająca znaczenie w kontaktach handlowych – zaznaczała Patricia Deyna prezes Bonnier Bussines Polska wydawcy „Pulsu Biznesu”.