Progi Zwalniające VAN BERDE
Separatory Gumowe VAN BERDE
Tablice Kierujące VAN BERDE

Poznaj Nasze Produkty

Aktualności

Kim Jesteśmy?

Firma VAN BERDE  powstała z marzeń i chęci tworzenia nowej jakości. Powstała w głowach dwóch osób. Jest projektem którym zarażamy inne osoby. Projektem który staje się coraz bardziej rozpoznawalny w całej europie a może i na świecie. I wciąż się rozwija.

VAN BERDE TO PODSTAWA – to hasło towarzyszy firmie od samego początku i jest powtarzane w wielu językach – plastobloc, fussplatte, podstavka, fot, baza, base, bases, подошва, основа. To ten wyrób zapoczątkował produkcję Elementów (VAN) BEzpieczeństwa Ruchu DrogowEgo w zakładach w 2005 r. Do tej pory wyroby te stanowią główną gałąź produkcji. Obecnie wytwarzamy 25 różnego rodzaju, wagi i przeznaczenia podstaw, a roczna sprzedaż sięga ponad 280 000 sztuk. (6 000 ton – 250 pełnych 24t samochodów ). Przez kolejne lata działania naszej spółki poszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne grupy produktów wszystko z myślą o kreowaniu nowych standardów Bezpieczeństwa na Europejskich Drogach.
Obecnie współpracujemy z wieloma  firmami z branży budownictwa drogowego pracując  wspólne nad nowymi projektami i rozwiązaniami. Jakość i nowoczesne wzornictwo to nasza dewiza.

VAN BERDE tworzy grupa firm w skład których wchodzą zakłady Van Berde Sp.z o.o.Sp.k, Van Berde Kaunas IRKO – Litwa, SIA Van Berde – Łotwa, SIO Signalizacija i Oprema – Chorwacja oraz firma handlowa VB Traffic Sp. z o.o. Produkujemy wyroby z gumy wulkanizowanej, różnego rodzaju tworzyw sztucznych oraz recyklatu granulatu gumowego i PCV.

Obecnie w planach firmy jest budowa centrum badawczo rozwojowego gdzie będziemy prowadzili prace nad udoskonalaniem naszych obecnych produktów oraz projektowaniu i badaniu nowych naszych pomysłów. Wyjątkowością naszej inwestycji jest to ich chcemy stworzyć jedyny w swoim rodzaju poligon do badania Elementów Bezpieczeństwa Drogowego w Praktyce – Projekt oczywiście będzie wykonany przy udziale środków unijnych.

  • van-berde-zespol
  • team-vanberde-s
vb_traffic
celubuve-logo
logo-traffimex-s